Добро пожаловать в нашей сказке

Мы рекомендуем сказочную коллекцию цветных носков,
колготок, чешек, а также белья для детей.

более

Что нового?

Мы прислушиваемся к пожеланиям
наших клиентов, следим за
детской модой и трендами.
Расширяем нашу коллекцию о
новые товары и, с гордостью,
их предлагаем.

более

новый каталог

более

Ассортимент

Будьте в курсе

О компании

Scorpio Poland является опытной и динамично развивающейся компанией, которая уже 20 лет снабжает, с года на год все больше и больше клиентов,  качественной продукцией известной под торговой маркой YO!. Основой нашей продукции являются детские носки, колготки, шапки и рукавички. В нашем ассортименте найдёте также балетки, леггинсы, бельё и боди для детей.

logo

Project co-financed by the European Development Fund Regional Operational Programme Innovative Economy, European Funds – for the development of innovative economy – investing in your future

Producent odzieży dziecięcej

Na rynku działa wiele producentów odzieży dziecięcej, ale jak wybrać najlepszego?

Producent odzieży dziecięcej ma przed sobą niezwykle trudne zadanie, gdyż dzieci to wyjątkowo wymagający klienci, którzy oprócz komfortu i wygody cenią sobie ciekawe wzornictwo i bogatą kolorystkę. Każdego sezonu przygotowując nową kolekcję staramy się o tym szczególnie pamiętać. Chcemy, aby mówili o nas „ulubiony producent odzieży dziecięcej”!

Nasze zadanie jest tym trudniejsze, że produkujemy dodatki – skarpetki, rajstopy, czapki, rękawiczki czy bieliznę. Ale jesteśmy świadomi roli tych dodatków - akcesoria dla dzieci, podobnie jak ubrania, zmieniają się właściwie co sezon. I często sprawiają, że nudna na pierwszy rzut oka kreacja dzięki nim może stać się naprawdę szalona.

Nie ma znaczenia ile ma się lat. Dodatki to bardzo ważny element garderoby każdego dziecka. Pełnią oczywiście funkcje ochronne, są przydatne, ale przede wszystkim muszą być zgodne z trendami. Jako producent odzieży dziecięcej jesteśmy świadomi tej roli i sprawia nam niezwykłą przyjemność projektowanie stylowych dodatków dla naszych najmłodszych klientów. Ich odpowiednie dopasowanie to na początku zadanie rodziców, którzy podejmują decyzję o wyborze każdego elementu garderoby. Z czasem, kiedy dziecko rośnie, warto pozwolić mu podejmować decyzje i szanować jego wybory, które w krótkim czasie będzie dokonywać całkowicie samodzielnie. Nastolatki doskonale radzą sobie na zakupach i dobrze wiedzą, w czym najlepiej się czują.

Jakie dodatki należy dobierać do dziecięcych czy młodzieżowych ubrań? Na pewno liczy się jakość i staranne wykonanie. Nie mniej ważna jest ich estetyka i wygląd. Wiele z naszych produktów, niezależnie czy są to skarpety, rajstopy, czapki czy rękawiczki zachwycają swoją pomysłowością i ekspresją. Chociaż mamy już 20-letnie doświadczenie jako producent odzieży dziecięcej to nadal uwielbiamy bawić się modą, tworzyć atrakcyjne produkty, z kolorowymi motywami i zgodne z modowymi trendami, które dzieci chętnie zakładają i w których czują się wygodnie i komfortowo! Mamy nadzieję, że jesteśmy w gronie Twoich ulubionych producentów odzieży dziecięcej!