Firma

logo-you

W tym roku nasza firma obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji chcemy podziękować wszystkim naszym klientom za owocną współpracę.

Scorpio Poland jest doświadczoną i prężnie działającą firmą, która od 20 lat zaopatruje coraz większą liczbę klientów w wysokiej jakości produkty znane pod marką YO! Trzon naszej oferty stanowią niemowlęce i dziecięce skarpety, rajstopy, czapki i rękawiczki, ale w naszym asortymencie znajdziecie Państwo również baletki, legginsy, bieliznę czy niemowlęce body.

Dbamy o wysoką jakość, którą potwierdzają certyfikaty „Bezpieczny dla Niemowląt” i „Bezpieczny dla dziecka” wydane przez Instytut Włókiennictwa. Aby zadowolić gusta naszych najbardziej wymagających klientów – dzieci – przygotowanie wszystkich wzorów powierzyliśmy doświadczonym projektantom. To oni, z sezonu na sezon, dbają o różnorodność wzorów i bogatą kolorystykę każdej kolekcji w oparciu o najnowsze trendy dziecięcej mody. Często naszymi pierwszymi recenzentami i krytykami są dzieci naszych pracowników, bo któż jeśli nie dzieci właśnie, decydują o sukcesie poszczególnych produktów? Ponadto, naszym niezaprzeczalnym atutem jest przystępna cena. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami i podwykonawcami możemy zaproponować niezwykle konkurencyjną ofertę cenową, co czyni nas atrakcyjnym partnerem biznesowym dla wielu firm.

Sezonowość asortymentu sprawia, że ofertę prezentujemy dwa razy do roku – w sezonie wiosenno-letnim i jesienno-zimowym. Każdorazowo uzupełniamy ją o nowe wzory i produkty korzystając często z sugestii Państwa – naszych Klientów. Dziękujemy za ten wkład w rozwój firmy.