Welcome to our world of magic!

We recommend our fabulous and colorful collection
of socks, tights, caps, ballet slippers and underwear for kids!

Read more

What’s new?

We listen to the needs of our
youngest customers , we follow
the children’s fashion and
trends. We enrich our offer with
new products and we are proud to
present them to you.

Read more

new catalog

Read more

Products

About us

Scorpio Poland is an experienced and dynamic company. We have been supplying a growing number of customers with high quality products known as brand YO! Our basic products are baby and children socks, tights, caps and gloves but we have in our assortment also ballet shoes, leggings, briefs and body.

logo

Project co-financed by the European Development Fund Regional Operational Programme Innovative Economy, European Funds – for the development of innovative economy – investing in your future

Producent odzieży dziecięcej

Na rynku działa wiele producentów odzieży dziecięcej, ale jak wybrać najlepszego?

Producent odzieży dziecięcej ma przed sobą niezwykle trudne zadanie, gdyż dzieci to wyjątkowo wymagający klienci, którzy oprócz komfortu i wygody cenią sobie ciekawe wzornictwo i bogatą kolorystkę. Każdego sezonu przygotowując nową kolekcję staramy się o tym szczególnie pamiętać. Chcemy, aby mówili o nas „ulubiony producent odzieży dziecięcej”!

Nasze zadanie jest tym trudniejsze, że produkujemy dodatki – skarpetki, rajstopy, czapki, rękawiczki czy bieliznę. Ale jesteśmy świadomi roli tych dodatków - akcesoria dla dzieci, podobnie jak ubrania, zmieniają się właściwie co sezon. I często sprawiają, że nudna na pierwszy rzut oka kreacja dzięki nim może stać się naprawdę szalona.

Nie ma znaczenia ile ma się lat. Dodatki to bardzo ważny element garderoby każdego dziecka. Pełnią oczywiście funkcje ochronne, są przydatne, ale przede wszystkim muszą być zgodne z trendami. Jako producent odzieży dziecięcej jesteśmy świadomi tej roli i sprawia nam niezwykłą przyjemność projektowanie stylowych dodatków dla naszych najmłodszych klientów. Ich odpowiednie dopasowanie to na początku zadanie rodziców, którzy podejmują decyzję o wyborze każdego elementu garderoby. Z czasem, kiedy dziecko rośnie, warto pozwolić mu podejmować decyzje i szanować jego wybory, które w krótkim czasie będzie dokonywać całkowicie samodzielnie. Nastolatki doskonale radzą sobie na zakupach i dobrze wiedzą, w czym najlepiej się czują.

Jakie dodatki należy dobierać do dziecięcych czy młodzieżowych ubrań? Na pewno liczy się jakość i staranne wykonanie. Nie mniej ważna jest ich estetyka i wygląd. Wiele z naszych produktów, niezależnie czy są to skarpety, rajstopy, czapki czy rękawiczki zachwycają swoją pomysłowością i ekspresją. Chociaż mamy już 20-letnie doświadczenie jako producent odzieży dziecięcej to nadal uwielbiamy bawić się modą, tworzyć atrakcyjne produkty, z kolorowymi motywami i zgodne z modowymi trendami, które dzieci chętnie zakładają i w których czują się wygodnie i komfortowo! Mamy nadzieję, że jesteśmy w gronie Twoich ulubionych producentów odzieży dziecięcej!